KURUMSAL

Spilos Tiny House olarak ,  dış ticaret, e-internet satış  ve mimari proje, gayrimenkul, mobilya ve ahşap yapılar üretimi olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz. Ayrıca yaptığımız ihracatlarla ve istihdamlarla ülkemize katma değer üretmekteyiz.

Tiny House’larımızı ‘’Big think & Live Tiny’ sloganımızla Akıllı & konfor öncelikli mimari tasarımlar ile sizlere hizmet ve yeni yaşam sunuyoruz. Bu sayede yeni nesil mobil tiny house tasarımlarını alternatif yaşam alanlarında deneyimleme imkânı sunuyoruz. Ve her aşamada profesyonel ekipler ile çalışıyoruz.

Ürettiğimiz tüm Tiny House’lar mühendislik ve mimari projeler ile statikleri hesaplanarak üretilmektedir. Çünkü sizin güvenliğiniz bizim için her şeyden önde gelmektedir.  

MİSYON

Müşterilerimize kaliteli mimarlık ve mühendislik hizmetleri sunarak; Çevreye ve insanların kullanımına yararlı, güvenli , minimal ve rahat kullanışlı  ve her bütçeye uygun  Tiny House üretimi yapmaktır.

VİZYON

Türkiye ve Dünya çapında mimari Tiny house projelerimiz ve kaliteli üretimimiz  ile kendimizi göstermek ve ürünlerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.